Atsiliepimai


Šaunu, kad šokių studiją gali lankyti įvairaus amžiaus moterys, kad amžius nėra barjeras - moterys bet kokiame amžiuje yra moterys, ir niekada nevėlu pradėti žadinti savyje slypinti moterišką žavesį, kuris dažnai prapuola darbų kasdienybėje, rutinoje- pamirštame, kas esame iš tiesų. Užsiėmimų metu pamiršti visus rūpesčius, savo metus- yra tik judesys, muzika ir...gyvenimo geismas O svarbiausia, per ganą trumpą laiką pajauti ženklius rezultatus- kūnas tampa lankstesnis, laikysena gražesnė, jau nekalbant apie naudą sveikatai -geresnės "sporto šakos" tobulinti visus moteriškus privalumus nerasi niekur.Tai kaip kava "trys viename"- šokis+ sportas +moteriškumo mokykla.Didelis ačiū vadovei už tokią gražią jos iniciatyvą įkurti šokių studiją ir pasidalinti su visomis moterimis savo meistriškumo paslaptimis ir meile šokiams.

Diana, 51 m.


Nailos pilvo šokių studija turi ypatingų savybių. Pirmiausia vyrauja rytietiška nuotaika ir ramybė. Po sunkios darbo dienos galima atsipalaiduoti, užsimiršti apie sunkumus ir pasinerti į įvairius pilvo šokių ritmus. Taip pat šokių vadovė labai gerai išaiškina judelių techniką ir padeda įsijausti į šių judesių kuriamą magiją. Be viso to vadovė šiltas, bei malonus žmogus. Viską apjungus tai teikia ne vien moteriškumo jausmą, bet ir pagerėjusią nuotaiką, ramybę, bei malonią likusią dienos dalį. :)

Justina, 23 metai.


Šokių mokytoja labai įkviapianti , padrąsina labai palaiko, aiškiai paaiškina judesius puikiai parinktas užsiėmimų tempas . Užsiėmimai vyksta su šypsena be įtampos , kolektyvas labai draugiškas, visada išeinu su geresne nuotaika nei ateinu :) Pilvo šokių pamokos pažadino manyje moteriškumą , padėjo gėriau pajusti savo kūną. Judesiai tapo plastiškesni , grakštesni . Didžiulis ačiū mokytojai Brigitai.

Kotryna


Prieš metus pradėjau lankyti Jūsų studiją "Naila". Iš pradžių buvo net sunku patikėti, kad kiekviena kūno dalis gali judėti atskirai ir nepriklausomai nuo kitų. Pirmieji žingsniai buvo nelengvi: raumenys neišlavinti, judesiai nedrąsūs, kojos ir rankos nepaklusnios. Bet šokis traukia..... Paslaptinga arabiška muzika gyliai įsiskverbia į sielą ir verčia kūną judėti. Po truputį kažkas pradėjo gautis, atsirado pasitikėjimas. Negalėjau įsivaizduoti, koks bus teigiamas efektas nuo užsiėmimų, kuris padeda ne tik šokyje, bet ir gyvenime. Tai nuostabu jaustis tikra moterimi, pozityviai priimti pasaulį ir būti geros nuotaikos! Visa tai būtų neįmanoma be Jūsų - nuostabios mokytojos. Jūs esate pilna energijos, optimizmo, idėjų, kantrybės ir geranoriškumo. Jūs mokote jausti harmoniją ir pasitikėjimą, atsiskleisti šokyje. Už tai esu labai dėkinga Jums.

Oksana


Nailos studija suteikia galimybę įvairaus amžiaus moterims, merginoms pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių, atsipalaiduoti ir drauge pasidžiaugti pačiu būvimu. Judėjimas ir šypsena - nuveja net niūriausias mintis.

Indrė 26 m


Šiais interneto laikais norint kažko išmokti jau nėra būtina eiti pas specialistus, lankyti grupes bei mokytis, tuo labiau šokių, kurių pamokų youtube rasti labai lengva. Tačiau, pilvo šokių pamokų lankymas, mano manymu, turi didelių pranašumų, kurių nesuteikia toks savarankiškas mokymasis namuose. Visų pirma, motyvacija ir gera energija iš kitų šokėjų ir nenuslobstantis pozityvumas iš mokytojos Brigitos. Be to, per šokių pamokas tenka tikrai neblogai padirbėti, nemanau, kad namuose mano treniruotės būtų tokios intensyvios. Nors esu sportuojanti, bet tam tikri judesiai (tų pačių rankų laikymas viso šokio metu) visgi šiek tiek vargina. Tai yra malonu, nes tuo pačiu kūnas gauna gerą aerobinę treniruotę ir lavinamos tam tikros raumenų grupės, kurios paprastai pamirštamos. Taip pat, Brigitos patarimai ypač naudingi mokantis. Per pamokas ji parodė nemažai pratimų pilvui, riešams ir kitoms kūno dalims, bei pratimų, kurie padeda išmokti gražų shimmy ir etc. Tokius patarimus rasti nėra lengva net ir visko kupiname internete. Ir, žinoma, laikas, nustatytas pilvo šokio pamokoms, motyvuoja dienotvarkėje numatyti, jog eisiu į pamokas o ne kažką kita veiksiu. Jei pailčiau šokius tik savarankiškam mokymuisi namie, disciplinos, kad išmokčiau tiek, kiek išmokau per šias pamokas, man tikrai pritūktų. Bendras įspūdis labai geras, būtinai lankysiu pamokas ir toliau, nes tobulėti reikia dar be galo daug, ypač man, kuri šoka tik kelis mėnesius.

Judita


Šokių studija „Naila“ leidžia pasinerti į nuostabų ir užburiantį pilvo šokių pasaulį, kuriame pamiršti visus darbo dienos rūpesčius ir nesekmes. Kiekvienas užsiėmimas yra vis kitoks, jaučiasi mokytojos pasiruošimas, įsipareigojimas tam, ką daro. Džiaugiuosi, kad pamokos vyksta nustatytu laiku, neatšaukiamos dėl neaiškių, nepateisinamų priežasčių. Smagu skirti laiko pomėgiui, kuris kompetetingos ir empatiškos vadovės dėka pamažu tampa neatsiejama mano gyvenimo dalis…

Viktorija, 20 metų


Labai džiaugiuosi, suradusi jaunatviškų, energingų merginų būrelį. Ir žaviuosi vadovės Brigitos sugebėjimu visus užkrėsti entuziazmu ir gera nuotaika.

Birutė, 51 metai


Mažiausiai 10 priežasčiu , kodėl aš lankau ir kodėl kviečiu prisijungti ir kitas paneles bei ponias prie mūsų pilvo šokių klubo;

· užsiėmimus veda labai charizmatiška, moteriška, švelni, kantri ir supratinga šokių mokytoja-vadovė Brigita;

· šokiams parinkta tokia įspūdinga, nekasdieniška muzika, kuri puikiai padeda atsipalaiduoti, "atjungia" nuo reikalų bei rūpesčių,

· šokius lanko labai įdomios įvairaus amžiaus, kūno sudėjimo, lankstumo moteriškės, todel puikiai tarp jų jaučiuosi nebūdama idealių duomenų...;

· pamoka prasideda įvairiais kūno tempimo pratimais ir tokiu būdu apsaugo mūsų raumenis nuo traumų, juos tempia, ilgina;

· pamoka baigiasi atsipalaidavimo pratimais ir jogos asanomis ir tai leidžia nurimti po intensyvių šokių;

· patys pilvo šokiai, tiek atskiri elementai, tiek šokių pastatymai visada labai maloniai nuteikia;

· specialūs pilvo šokių rūbai ar atributai( skarelės ant klubų) prideda šarmo, padeda persikūnyti į kitą asmenybę;

· rengiami šokių vakarai-pasirodymai, i kuriuos pakviesti draugai ir šeimos nariai negaili aplodismentų ir lieka apšalę iš nuostabos ir grožio;

· labai patogus šokių pamokų laikas, vieta bei susisiekimas -VRS rūmai;

· labai krikščioniška šokių pamokos kaina :)

Neringa


“Kasdienis stresas pastaruoju metu mane buvo įkalinęs įtampos kalėjime. Ir tik pilvo šokio dėka, pilvo šokių mokytojos dėka aš savy pažadinau moteriškąjį pradą ir radau tobulą būdą nusiraminti, išsikratyti iš streso gniaužtų. Šokių pamokų dėka kasdien atsibundu su šypsena, einu gatve patenkinta savimi tokia, kokia esu. Mokausi būti grakščia ir moteriška asmenybe, ko tikrai stinga šių laikų moterims. Jei galima pasakyti-tiesiog tampu moteriška moterimi :) Todėl esu be galo dėkinga”

Silvija


“Grakštus judesys, žavinga šypsena, kerintis žvilgsnis- ir šokis tampa kalba. Ačiū Brigita jums už puikias šokio kalbos pamokas. Jūsų kantrybė, šypsena, ramus balsus, nuoseklus ėjimas mažais žingsneliais pirmyn- užburia. Tempimo pratimai išlaisvinantys iš nuovargio ir įtampos padeda kūno lankstumui, muzika suteikia sparnus ... Mokausi, pavargstu, bet tuo pat metu- mėgaujuosi ir pailsiu.”

Skaidra


“Jei kas žino apie Mikulino vibromankštą ir Swinger masažuoklį, tai labai puikiai mane supras , nes šios sveikatinimo priemonės numalšina nugaros skausmus, sustiprina raumenis, atlieka tarpslankstelinių diskų vibromasažą, kuris pagerina limfos drenažą nuo kojų pirštų iki momenėlio, atlaisvina smegenų skysčio cirkuliaciją, o kai tai yra atliekama pagal arabiška, indišką muziką- tai didžiulė meilė savo kūnui. Pilvo šokio mokausi jau keleri metai, šiose pamokose išsiugdžiau pasitikėjimą savimi, elegancijos, grakštumo, juk tai taip moteriška . Labai džiaugiuosi kad šoku šioje studijoje, ačiū vadovei Brigitai, kurios atsidavimo, nuoširdumo dėka esame pasitikinčios savimi, tokios draugiškos ir artimos. Vasarą organizuojamų stovyklų dėka tampame kūrybiškesnėmis ir patrauklesnėmis”

Sandra


“Pilvo šokio pamokos - grakščių judesių mokykla, nauda sveikatai, geras laiko praleidimas, gera nuotaika, naujos pažintys...”

Rita


Mokytoja sugeba sukurti vieningą kolektyvą iš moterų besiskiriančių amžiumi, poreikiais, temperamentais, norais ir t. t. Esu daugiau nei patenkinta savo mokytoja, myliu ją ir vertinu kaip choreografę, mokytoją, puikų žmogų. :)”

Irena A.


“Šokius lankau noriai. Pilvo šokis - tai galimybė pajausti save moterim. Labai patinka Mokytoja, ypač jos geranoriškas, šviesus bendravimas ir tie žodžiai pamokos gale: "įkvepiam visą, kas gera...". Patinka tempimo pratimai iš jogos.”

Irena O.