Užsiėmimai


Pirmadienis Vieta Antradienis Vieta Trečiadienis Vieta Ketvirtadienis Vieta Šeštadienis Vieta
10.30val. Brandaus amžiaus grupė (pildoma) LVJC Baltoji salė
11.00val. Rytinė mankšta su pilvo šokių pagrindais (renkama) LVJC Baltoji salė Rytinė mankšta su pilvo šokių pagrindais (renkama) LVJC Baltoji salė
12.00val Pradedančiųjų savaitinė Ekstra grupė (renkama) LVJC Baltoji salė
18.30val. Pradedančiųjų grupė (pildoma) LVJC Oranžinė salė Šokio fitnesas (pildoma) LVJC Oranžinė salė Pradedančiųjų grupė(pildoma) LVJC Oranžinė salė Šokio fitnesas (pildoma) LVJC Oranžinė salė
19.30val. Zafira LVJC Oranžinė salė Anjum-Choreografija (pildoma) LVJC Oranžinė salė Zafira LVJC Oranžinė salė Anjum-Choreografija (pildoma) LVJC Oranžinė salė
20.15val Pradedančiųjų grupė (renkama) LVJC Oranžinė salė Pradedančiųjų grupė (renkama) LVJC Oranžinė salė


Vieta:

LVJC - Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (Konstitucijos pr. 25), Vilnius


*renkama - grupė dar nėra startavusi, bet kviečiame registruotis, susirinkus tam tikram skaičiui žmonių, grupė bus pradėta. *pildoma- grupė jau startavusi, bet visada galima prisijungti

Grupių paaiškinimai:


Pradedančiųjų grupėje - amžius neribojamas. Joje pradėsime nuo pilvo šokio abėcėlės - išmoksime taisyklingos laikysenos, pagrindinių pilvo šokio judesių, judesių junginių, išmoksime pirmąjį šokį. Jungiantis į šią grupę nereikalinga patirtis ar kokie nors sugebėjimai, tik noras, mokytojos užduotis dirbti pagal esamą situaciją. Smagiai praėjus šią abėcėlę, galėsite rinktis kuriuo keliu pasukti – ar siekti rezultatų, eiti link scenos, ar toliau šokti savo malonumui ir naudai.


Šokio fitnesas – ši grupė skirta tiek toms, kurios nori geriau paruošti savo kūną šokiui, patobulinti techniką, tiek toms, kurios nori patirti šokio judesių teikiamą naudą kūnui ir sielai, pasportuoti, sudeginti kalorijų, padidinti kūno lankstumą. Šiuose užsiėmimuose sportui panaudosime pilvo šokio judesius, kurie yra unikalūs palyginus su kitomis aerobikos ar šokių rūšimis. Jų metu įtraukiamas visas kūnas, visi sąnariai, sustiprinami „moteriškieji“ raumenys, masažuojami vidaus organai, gerinama kraujotaka (pvz.: jie gali palengvinti sunkias menstruacijas), atsikratoma nugaros skausmų, gerinama laikysena, formuojasi moteriška figūra. Taip pat skirsime laiko atskirų technikos elementų patobulinimui ir į užsiėmus įpinsime klasikinio šokio elementų, kurie ypatingai stiprina kūną, gerina koordinaciją, formuoja šokėjos laikyseną. Trumpai tariant – linksmai ir naudingai šoksime, neapkraudamos savęs choreografijų įsiminimu. Be to prie šios grupės galima jungtis BET KADA ar su pertraukomis, nes nepraleisite kokio nors šokio mokymosi ;)


Choreografijos grupė - nukreipta į konkrečių šokių mokymąsi. Skirta toms, kurios greičiau nori išmokti daugiau šokių, praplėsti savo repertuarą.


Pilvo šokio technikos tobulinimo grupė - skirta šokėjoms, kurios nori patobulinti vieną ar kitą judesį, tarkime jei kūnas neatsilapaiduoja šimyje ar trūksta plastikos rankoms, ar dar kas nors „neišeina“ arba „neišeina“ taip, kaip norisi. Kiekvieną pamoką skirsime kokiam nors technikos aspektui, susikoncentruosime į jį, neskubėdamos išnagrinėsime, atsakysiu į jūsų rūpimus klausimus, išbandysime skirtingus būdus tam elementui patobulinti. Mokytoja sudarys planą, tačiau taip pat galima bus pamokas skirti būtent jūsų pageidaujamiems judesiams.


Zafiros grupė - tai jau pažengusių šokėjų grupė, kurios užsiėmimus sudaro tempimo pratimai, atkirų elementų šlifavimas, fizinis krūvis, o dalis užsiėmimo skiriama naujų šokių mokymuisi, su šiais šokiais norinčios moterys pasirodo per studijos šventes


Anjum grupė - tai grupė siekianti rezultatų, ir jau sėkmingai dalyvaujanti konkursuose, kitose scenose.


Brandaus amžiaus grupė - skirta moterims, kurioms norisi ramesnio judėjimo tempo, atsargesnių judesių, kurios galbūt nedaug sportavo, bet nori ir jaučia poreikį fiziniam aktyvumui, tačiau nenori jaustis nejaukiai aktyvioje treniruotėje. Tai vienas geriausių ir saugiausių būdų pradėti fizinę veiklą.


Šeštadieninė pradedančiųjų Ekstra grupė - savo programa tokia pati, kaip ir paprasta pradedančiųjų, tik užsiėmimai joje kartą per savaitę ir ilgesni – po 1,5 val. Taigi jis skirta moterims, kurioms laiko atžvilgiu tai yra patogiau.


Dėl savo ir kitų komforto užsiėmimų metu prašome:

- Nesinaudoti mobiliais telefonais;

- Pasistengti nevėluoti. Tai aktualiausia jums pačiai, nes apšilimas, tempimas užsiėmimo pradžioje svarbus jūsų sveikatai ir rezultatui.

- Klausyti trenerės nurodymų, laikytis pamokos plano ;) BET - jei jaučiate nemalonų diskomfortą dėl kažkokio judesio - nedarykite jo arba mažinkite amplitudę, tempą. Jūsų sveikata yra svarbiausia!