Sveiki atvykę
į mūsų studiją

Mes esame pilvo šokių studija siūlanti savaitines pilvo šokių pamokas, kurias gali lankyti bet kuri moteris. Jums nereikia turėti patirties, būti tam tikro amžiaus ar sudėjimo, kad prisijungtumėte prie mūsų! Drąsiai ateikite į pirmą užsiėmimą bent jau pabandyti – tai niekuo neįpareigoja.

Kiekviena čia esate laukiama :)

Apie mus

Mūsų studijoje mes ne tik lankome užsiėmimus, bet ir renkamės šventėse, o pažengusios merginos sėkmingai dalyvauja konkursuose, pasirodo kitose scenose.
Mano nuomone – pilvo šokis – tai dovana moteriai. Arba jis tiesiog išreiškia tai, kas yra moteris. Koks yra jos kūnas – pabrėždamas moteriškas jo linijas, iškilimus, formas. Nuostabias akis, plaukus, rankas... Leidžiantis jai pamilti savo kūną tokį koks jis yra, suteikiantis jam laikyseną, eiseną, kuriai neįmanoma atsispirti. Leidžiantis laisvai tekėti ir vibruoti paslaptingai moteriškai energijai, kurią kiekviena turime, tai energijai, kuri užburia priešingą lytį, kuri kuria naują gyvybės stebuklą. Atskleidžiantis moters širdį –besijuokiančią, besiilginčią, liūdinčią, išdykėlišką, besidžiaugiančią, bet svarbiausia – MYLINČIĄ...
Išryškinantis tai, kokia yra tikra moteris – gracinga, plastiška, koketiška. Padeda atsikratyti baimės „pasimaivyti“... Teikiantis naudą sveikatai – sąnariams, stuburui, „moteriškiems“ raumenims, kurie neišjudinami kitų sporto užsiėmimų metu ir kurių stiprinimas labai svarbus tiek intymiame gyvenime, tiek kovojant prieš metų sukeliamus pakitimus, tiek bendrai moteriškai sveikatai.
Teikiantis (kaip ir kiti šokiai) – džiaugsmingų emocijų, kai per užsiėmimus užmiršti viską kitką – visus savo rūpesčius, tarsi ištinka laikina, maloni „amnezija“, kuri išties yra labai galingas ginklas prieš visokias negeras depresijas. Ir dar (net nežinau, kame to paslaptis) pilvo šokiai labai suartina žmones. Pati jų dėka susiradau nuostabių draugų.
Mano pagrindinis tikslas – visa tai perduoti užsiėmimuose, padėti šokėjoms tobulėti, mokytis kiekvienai savo tempu ir jaustis vertinamai kaip asmenybei. Atkreipti dėmesį į kiekvieną moterį – kokios jos svajonės, poreikiai, kaip jai sekasi mokytis šokio, kokia šiandien jos nuotaika, kaip ji jaučiasi po užsiėmimo. Ir kas jai nepatinka – visada esu atvira pasiūlymams, kritikai. Noriu, kad moterys iš užsiėmimų išeitų su šypsena veide ir nesvarbu, kad gal dar koks judesys nevisai išėjo ar kokia choreografija iš ne iki galo įsiminė. Žinoma, turime mokytis ir stengtis – kaip ir kiekvienoje srityje norint pasiekti rezultatą ir aš diedelį dėmesį skiriu taisyklingam judesių atlikimui. Bet galutinė mano svajonė, kad moteris šokyje atskleistų save tokią, kokia ji yra ir tai jai suteiktų džiaugsmą.
Su meile,
Naila - Brigita